KONST / Litografier / Färglitografi 9557258
nr 955 7258
Färglitografi
2 st. Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, 34x50
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 april 2015
kl 20:34:55
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr